POP IN plavky Monkey

Barva
žluté

• , zakoupeno v Mamaja.cz

• Pěkné vzory na plavkách, nejenom MONKEY. Zatím oskoušené minimálně, ale spokojenost.
    • Problém byl u vybrání velikosti, Vybrala jsem velikost M což by měla být na 6-9 kg. Dcera má 7 kg, ale ani z daleka jsem je na ní nedostala. Po výměně velikostí za větší, čili L již sedí přesně.

Při výběru plavek se nelze řídit velikostmi jenž jsou napsané, vždy raději zvolit větší. Jelikož jsem nechtěla neopren, přišel mi neforemný, tak plavky z tohoto materiálu byly jasná volba a zatím jsem s nimi spokojena.

• kvalitní materiál
    • velikost neodpovídá

Zakoupili jsme velikost M 6-9kg - dcera váží necelých 7kg - nohavičky ji škrtí, přes zadeček se dají sotva přetáhnout.
    Máte-li baculaté miminko, doporučuji raději nákup plaveček v klasickém střihu.

• krásné, příjemný materiál

plavečky jsou opravdu krásné,ještě jsme nevyzkoušeli,takže nemohu hodnotit funkčnost,ale zdá se že dobře těsnía tedy udrží nehody tam, kde mají být :-)

Barva
žluté

speciální materiál - měkčí a pružnější než neopren vnitřní vrstva - fleece (zajišťuje odvod vlhkosti) vnější vrstva - voděodpudivá, odolná proti skvrnkám mezi jednotlivými vrstvami je vodotěsná membrána materiál: 100% polyester s PUL laminací 4 velikosti

• S: cca od 3 kg
  • M: cca od 6 kg
  • L: cca od 9 kg
  • XL: cca od 13 kg

Pokud si nejste velikostí, rádi Vám sdělíme emailem rozměry jednotlivých velikostí. VÁHÁTE-LI, VYBERTE RADĚJI VĚTŠÍ VELIKOST, dle zkušeností našich zákaznic jsou menšího střihu.

Pohodlný střih a těsnící lemy uvnitř plavek udrží bezpečně malou nehodu během plavání. pohled na vnitřní stranu plaveček:

Prosím vyberte si z těchto vzorů:

Roboti                          panenky                      hrošíci             lvíčci modré želvy                sovičky                       růžové želvy           opičky

• kvalitní materiál
    • velikost neodpovídá

Máte-li baculaté miminko, doporučuji raději nákup plaveček v klasickém střihu.

• krásné, příjemný materiál

• , zakoupeno v Kojenecké plavky

Hezké, kvalitní, super cena....

• , zakoupeno v Mamaja.cz

• lepsi nez jednorazove plavky

Libi se mi ruznorody vyber vzoru.

• , zakoupeno v PULZ s.r.o.

dobře sedí,zatím nic nepropustili :) spokojenost